ГРАФІК відвідування кураторами студентів, що проживають у гуртожитку № 2 (ІІ семестр 2012-2013 н.р.)

 

                  Погоджено

Проректор з науково-педагогічної роботи та виховання Буковинського державного медичного університету

Доцент_____________Зорій Н.І.

                       Погоджено

Помічник ректора

з питань побуту

 

Доцент                     Рандюк Ю.О.

 

ГРАФІК

відвідування кураторами студентів,

що проживають у гуртожитку № 2

(ІІ семестр 2012-2013 н.р.)

 

Дата відвідування

Прізвище, ім’я, по-батькові куратора

Прізвище, ім’я, по-батькові представника студентського самоврядування

 

 

05.02.2013 року

Лютик Михайло Дмитрович, доцент кафедри анатомії людини ім. М.Г. Туркевича (голова комісії)

Томка Інна Єпіфанівна, старший викладач кафедри іноземних мов

 

 

Данилюк Михайло Михайлович

 

 

07.02.2013 року

Шутка Володимир Ярославович, доцент кафедри травматології, ортопедії та нейрохірургії (голова комісії) 

Бицко Наталія Іванівна, викладач кафедри іноземних мов

 

 

Рубленик Володимир Володимирович

 

 

11.02.2013 року

Микитюк Орися Юріївна, доцент кафедри біологічної фізики та медичної інформатики (голова комісії)

Дем’янчук Олена Сергіївна, викладач кафедри іноземних мов

 

 

Апалагіє Іван Іванович

 

14.02.2013 року

 

 

Боєчко Василь Федорович, доцент  кафедри біологічної фізики та медичної інформатики (голова комісії) 

Руснак Ілону Тарасівна, асистент кафедри внутрішньої медицини, фізичної реабілітації та спортивної медицини

 

 

 

Пушкашу Анастасія Василівна

19.02.2013 року

Гречко Світлана Іванівна, доцент кафедри внутрішньої медицини, фізичної реабілітації та спортивної медицини (голова комісії)

Лехкун Геннадій Віталійович викладач-сумісник кафедри іноземних мов

 

 

Курікеру Михайло Анатолієвич

21.02.2013 року

Банул Богдана Юріївна, доцент кафедри анатомії людини  ім. М.Г. Туркевича (голова комісії)

Андрієць Микола Миколайович, викладач кафедри внутрішньої медицини, фізичної реабілітації та спортивної медицини (курс фізичного виховання та здоров’я)

 

 

 

Данилюк Михайло Михайлович

25.02.2013 року

Кривецький Віктор Васильович, професор кафедри анатомії людини ім. М.Г. Туркевича  (голова комісії)   

Томілова Ольга Борисівна, викладач кафедри іноземних мов

 

 

Рубленик Володимир Володимирович

28.02.2013 року

Коломоєць Олексій Михайлович, асистент кафедри хірургії  та урології (голова комісії)

Кадельник Юлія Валеріївна, асистент кафедри медичної та фармацевтичної хімії

 

 

Апалагіє Іван Іванович

04.03.2013 року

Григор’єва Надія Пилипівна, доцент кафедри біоорганічної і біологічної хімії та клінічної біохімії (голова комісії)

Гузік  Наталія Миколаївна, доцент кафедри анатомії людини ім. М.Г. Туркевича

 

 

Курікеру Михайло Анатолієвич Василівна

11.03.2013 року

Степанчук Володимир Володимирович, доцент кафедри медичної біології, генетики та фармацевтичної ботаніки (голова комісії) 

Процак Тетяна Василівна, асистент кафедри анатомії людини             ім. М.Г. Туркевича

 

 

Данилюк Михайло Михайлович

14.03.2013 року

Хмара Тетяна Володимирівна, професор кафедри анатомії людини ім.                М.Г. Туркевича (голова комісії) 

Бірюк Ігор Григорович, доцент кафедри травматології, ортопедії та нейрохірургії

 

 

Рубленик Володимир Володимирович

19.03.2013 року

Яремій Ірина Миколаївна, доцент  кафедри біоорганічної і біологічної хімії та клінічної біохімії (голова комісії) 

Скакун Ігор Опанасович, викладач кафедри суспільних наук та українознавства

 

 

Апалагіє Іван Іванович

21.03.2013 року

Сайдаков Павло Вікторович, викладач кафедри внутрішньої медицини, фізичної реабілітації та спортивної медицини (курс фізичного виховання та здоров’я) (голова комісії)  

Пендещук Аліна Ярославівна, викладач кафедри іноземних мов

 

 

 

Пушкашу Анастасія Василівна

26.03.2013 року

Городинський Сергій Ілліч, викладач кафедри внутрішньої медицини, фізичної реабілітації та спортивної медицини (курс фізичного виховання та здоров’я) (голова комісії)  

Скрицька Наталія Василівна, викладач кафедри суспільних наук та українознавства

 

 

 

Курікеру Михайло Анатолієвич

28.03.2013 року

Гребенюк Володимир Іванович, доцент кафедри хірургії та урології (голова комісії) 

Панімарчук Оксана Іванівна, асистент кафедри медичної та фармацевтичної хімії

 

 

Данилюк Михайло Михайлович

02.04.2013 року

Гордієнко Віктор Веніамінович, асистент кафедри фізіології             ім. Я.Д. Кіршенблата (голова комісії) 

Гуцул Оксана Всеволодівна, асистент кафедри біологічної фізики та медичної інформатики

 

 

Рубленик Володимир Володимирович

04.04.2013 року

Ясінська Олена Вікторівна, доцент кафедри фізіології ім. Я.Д.Кіршенблата (голова комісії) 

Клепіковський Андрій Валерійович, асистент кафедри біологічної фізики та медичної інформатики

 

 

Апалагіє Іван Іванович

08.04.2013 року

Владиченко Костянтин Анатолійович, асистент кафедри хірургії  та урології (голова комісії) 

Куровська Валентина Олегівна, асистент кафедри фізіології ім. Я.Д.Кіршенблата

 

 

Пушкашу Анастасія Василівна

11.04.2013 року

Лазарук Олександра Володимирович, асистент кафедри патоморфології (голова комісії) 

Горенко Надія Сергіївна, викладач кафедри суспільних наук та українознавства (голова комісії) 

 

 

 

Курікеру Михайло Анатолієвич

16.04.2013 року

Пасько Тетяна Василівна,  викладач кафедри внутрішньої медицини, фізичної реабілітації та спортивної медицини (курс фізичного виховання та здоров’я) (голова комісії)  

Залявська Олена Володимирівна, асистент кафедри внутрішньої медицини, клінічної фармакології та професійних хвороб

 

 

 

 

Данилюк Михайло Михайлович

18.04.2013 року

Ротар Діана Вікторівна, доцент кафедри мікробіології та вірусології (голова комісії) 

Чимпой Кристина Андріївна, асистент кафедри внутрішньої медицини

 

 

Рубленик Володимир Володимирович

22.04.2013 року

Шаповалов Валерій Петрович, доцент кафедри фтизіатрії та пульмонології (голова комісії) 

Візнюк Ірина Дмитрівна, асистент кафедри гігієни та екології

 

 

Апалагіє Іван Іванович

24.04.2013 року

Фундюр Наталія Миколаївна, доцент кафедри гігієни та екології (голова комісії) 

Багрій Вадим Миколайович, асистент кафедри внутрішньої медицини

 

 

Пушкашу Анастасія Василівна

30.04.2013 року

Шульгіна Віра Вікторівна, доцент кафедри онкології та радіології (голова комісії) 

Безрук Тетяна Олександрівна, асистент кафедри внутрішньої медицини

 

 

Курікеру Михайло Анатолієвич

08.05.2013 року

Шумко Богдан Іванович, доцент кафедри онкології та радіології (голова комісії) 

Іфтода Оксана Миколаївна, асистент кафедри гігієни та екології 

 

 

Данилюк Михайло Михайлович

13.05.2013 року

Маслянко Віталій Антонович, доцент кафедри  клінічної імунології, алергології та ендокринології (голова комісії) 

Пасевич Світлана Петрівна, асистент кафедри фармакології

 

 

Рубленик Володимир Володимирович

16.05.2013 року

Кушнір Леонтій Дмитрович, доцент кафедри внутрішньої медицини (голова комісії) 

Сопова Ірина Юріївна, асистент кафедри фармакології

 

Апалагіє Іван Іванович

20.05.2013 року

Кравчук Сергій Юрійович, доцент кафедри онкології та радіології (голова комісії) 

Копчук Тамара Григорівна, асистент кафедри фармакології

 

 

Пушкашу Анастасія Василівна

23.05.2013 року

Філіпець Наталія Дмитрівна, доцент кафедри фармакології (голова комісії) 

Колотило Олександр Богданович, асистент кафедри хірургії  та урології

 

 

Курікеру Михайло Анатолієвич

27.05.2013 року

Коваль Галина Данилівна, доцент кафедри  клінічної імунології, алергології та ендокринології (голова комісії) 

Щудрова Тетяна Сергіївна, асистент кафедри фармакології

 

 

Данилюк Михайло Михайлович

29.05.2013 року

Волошина Лариса Олександрівна, доцент кафедри внутрішньої медицини (голова комісії) 

Гарвасюк Олександра Василівна,  асистент кафедри патоморфології

 

 

Рубленик Володимир Володимирович

03.06.2013 року

Ванчуляк Олег Ярославович, доцент кафедри судової медицини та правознавства (голова комісії) 

Унгурян Тетяна Миколаївна, викладач кафедри фармакології

 

Апалагіє Іван Іванович

06.06.2013 року

Вівсяник Володимир Васильович, асистент кафедри внутрішньої медицини (голова комісії) 

Стегніцька Любов Василівна, викладач кафедри іноземних мов   

 

 

Пушкашу Анастасія Василівна

11.06.2013 року

Павлович Лариса Борисівна, доцент кафедри клінічної імунології,алергології та ендокринології (голова комісії) 

Войтів Ярослав Юрійович, асистент кафедри хірургії

 

 

Данилюк Михайло Михайлович

13.06.2013 року

Ілюшина Антоніна Анатоліївна, доцент кафедри  клінічної імунології, алергології та ендокринології (голова комісії) 

Бесединська Олена Володимирівна, асистент кафедри патоморфології

 

 

Рубленик Володимир Володимирович

 

Час відвідування 19.30

 

 

Голова ради кураторів, доцент                                                     Синиця В. Г.

 

Відповідальний куратор

медичного факультету №2, доцент                                               Кметь Т.І.

 

 

 

 


Comments