Деканат

За дозволом МОЗ України, наказом ректора університету (тоді – інституту) № 19 від 17.07.1996 року у зв’язку зі збільшенням контингенту студентів, впровадженням контрактної форми навчання та навчанням іноземних громадян медичний факультет (спеціальність „Лікувальна справа”) був реорганізований у медичний факультет № 1 та медичний факультет № 2.

Очолювали медичні факультети завідувач кафедри анатомії людини професор В.І.Проняєв, завідувач кафедри патологічної фізіології В.Ф.Мислицький. Заступниками декана були доцент Білик І.С., доцент Білоокий В.В., доцент Глубоченко В.Г., доцент Петрюк А.Є., ст. викладач Печенюк В.М., доцент Ротар В.І., доцент Самораш В.С., а по роботі з іноземними студентами - доцент Жуковський О.М., доцент Маслянко В.А.

Наказом ректора № 1 від 23.02.2001 року деканом медичного факультету № 2 був призначений доцент кафедри факультетської терапії Глубоченко В.Г. та заступниками - доцент Білик І.С., доцент Білоокий В.В., доцент Петрюк А.Є., по роботі з іноземними студентами - асистент Гаєвська М.В.

В подальшому заступниками декана працювали доцент Гасько М.В., а по роботі з іноземними студентами - доцент Брожик В.Л., доцент Калинюк В.І.

У зв’язку зі збільшення контингенту іноземних студентів наказом ректора університету № 07- о від 11.08.2011 р. був створений медичний факультет № 3 в склад якого увійшли іноземні студенти медичного факультету № 2 з навчанням англійською мовою.

Таким чином, з 11 серпня на медичному факультеті № 2 навчаються вітчизняні студенти за спеціальністю «Лікувальна справа» та іноземні студенти у складі академічних груп вітчизняних студентів з викладанням навчальних дисциплін українською мовою.

На даний час декан медичного факультету № 2 доцент Глубоченко В.Г., його заступник доцент Петрюк А.Є. Фахівці І категорії деканату Маріуца Марія Костянтинівна та Сметанюк Олександра Михайлівна.

Декан факультету

кандидат мед. наук, доцент

Глубоченко Володимир Григорович

Заступник декана медичного факультету №2

кандидат мед. наук, доцент

Петрюк Анатолій Євгенович

На медичному факультеті № 2 до 2006 року навчалися студенти лише контрактної форми навчання (самофінансування навчального процесу) та іноземні студенти. З 2006-2007 навчального року на факультеті навчаються вітчизняні студенти як за кошти державного бюджету, так і за кошти фізичних та юридичних осіб.

Освіту лікаря на медичному факультеті № 2 здобувають не тільки вітчизняні студенти, а і представники зарубіжних країн.

Станом на 01.12.2015 р. на факультеті навчається 1130 студентів.

Вітчизняні студенти, спілкуючись з іноземними громадянами, мають змогу покращити свої знання з англійської мови, набути навичок спілкування з представниками далеких країн, пізнати їх національні традиції та культуру.