Фотогалерея

Відеоролик до Дня медичного факультету №2 (2012р.)

Відеоролик до Дня медичного факультету №2 (2011р.)

Заохочуємо чернівчан кинути палити

Субота, 01 червня 2013 14:42

ДЕНЬ БЕЗ ТЮТЮНУ. Всесвітня організація охорони здоров’я в 1988 році оголосила 31 травня Всесвітнім днем без тютюну. Перед світовою спільнотою було поставлено завдання – домогтися того, щоб в XXI столітті проблема тютюнопаління зникла. XXI століття настало, але проблема не зникла. Боротьба з нікотином триває.

“Кинути палити нелегко. Це є проблемою для всіх нас, і ми повинні нею займатися, тому що знаємо, що збільшення числа тих, хто кинув палити є ключовим елементом зниження прогнозованого тягаря викликаних тютюном смертей протягом найближчого двадцятиріччя,” – розповідає Ірина Візнюк, асистент кафедри гігієни та екології БДМУ.

Заохочувальну акцію “Міняю цигарку на шоколадку” по вул. О.Кобилянської провели студенти-волонтери 22 групи ІІІ курсу медичного факультету №2 БДМУ (куратор – асистент кафедри гігієни та екології Ірина Візнюк). Студенти розповідали курцям про шкідливий вплив паління та його наслідки для організму людини та пропонували для більш детальнішого вивчення цієї проблеми завітати на сайт БДМУ і ознайомитись з публікаціями науковців університету.

Студенти факультету разом з кураторами відвідали зоомузей

Цей зоологічний музей є єдиним на Буковині закладом, у якому зібрані представники фаун усіх географічних широт Земної кулі. Багато експонатів і колекцій збереглися ще з часів, коли Буковина була у складі Австро-Угорщини, а потім Румунії. Експозиційні та наукові колекції музею налічують 35356 екземплярів видів тварин як місцевої, так і світової фауни.

Особливе враження справив на студентів кістяк 27-метрового 100-тонного синього кита. Із цікавістю розглядали вони колекції метеликів Буковини та тропічних метеликів Африки, Австралії, Південно-Східної Азії, Зондських островів та Малайського архіпелагу. Особливу професійну зацікавленість у майбутніх медиків викликали препарати круглих і стьожкових черв’яків, що паразитують в організмі людини, а також паразитуючих на ссавцях представників типу Arthropoda й інші експонати музею.

Бережемо довкілля

П'ятниця, 19 квітня 2013 16:23

До Міжнародного дня біологічного розмаїття (22 травня) студенти БДМУ, разом із кураторами кафедри біоорганічної і біологічної хімії та клінічної біохімії – доцентом Костянтином Хлусом та доцентом Іриною Яремій ознайомилися з експозицією зоологічного музею ЧНУ ім. Юрія Федьковича.

ЗРОБИМО ПЛАНЕТУ ЧИСТОЮ. День довкілля відзначається в Україні щорічно у третю суботу квітня. Уже традиційно проводити до Дня довкілля різноманітні екологічні акції, зокрема “суботники”, на яких усі свідомі громадяни прибирають навколобудинкові території, парки і сквери, узбережжя річок та місця стихійних сміттєзвалищ

Найактивнішими учасниками таких акцій зазвичай є студенти, зокрема Буковинського державного медичного університету. Вони, як майбутні лікарі, добре знають та усвідомлюють яку шкоду здоров’ю людини може принести викинутий просто неба у парках чи скверах екологічно небезпечний непотріб. Пластиковий посуд, зокрема, є джерелом стиролу, фенолів, формальдегіду, що уражають нирки, печінку та інші органи. Меламін, що міститься у деяких видах посуду, є потужним канцерогеном.

Напередодні Дня довкілля студенти 28 групи І курсу медичного факультету №2 БДМУ, разом із своїм куратором – доцентом кафедри біоорганічної і біологічної хімії та клінічної біохімії Іриною Яремій, прибирали сміття у парку Шиллера – одному з найстаріших та, на жаль, найзабрудненіших парків нашого міста.

День медичного факультету №2

6 березня в палаці “Академічний” відбулися урочистості з нагоди Дня факультету №2. Зі святом усіх присутніх привітав професор Тарас Бойчук, ректор університету, який також нагородив кращих викладачів та студентів факультету.

Студенти підготували чудову концертну програму, де представили життя факультету у жартівливому стилі. Глядачі із задоволенням переглянули відеоролик про життя студента-медика. Ведучими дійства були Юля Антофійчук і Богдан Петрюк, Олег Гудзій та Іванка Волик. Вокальні вітання присутнім подарували Тетяна Мартинюк, Ангеліна Макарчук, Ростислав і Роксолана Довбенки, Юлія Білоока, Вікторія Хухлей, Богдан Петрюк та Федір Костенко.

Захоплення глядачів викликало танцювальне вітання від студентів – представників Йорданії, які виконали традиційний народний танець. На завершення всіх зі святом привітав доцент Володимир Глубоченко, декан медичного факультету №2, який щиро подякував усім присутнім за гарне свято.

Від імені ректорату приєднуємося до вітань і бажаємо факультету подальшого процвітання

“Володимир Івасюк міг писати мелодії, навіть не торкаючись клавіш”

Вівторок, 05 березня 2013 16:03

ШАНУЄМО ПАМ’ЯТЬ. Меморіальний музей Володимира Івасюка є своєрідним центром популяризації української пісні в її найкращих, найвидатніших зразках, місцем цікавих літературних заходів, конкурсів, концертів, виставок. Музей відвідують гості не лише з України, а й з багатьох країн світу, залишаючи в “Книзі відгуків” записи різними мовами, включно японською, нідерландською, чеською. Та особливо тішить увага молодих людей.

Буковинський державний медичний університет активно працює над естетичним вихованням студентів-медиків. Відповідно і цього року з нагоди 63-ої річниці від дня народження легендарного самородка, куратори медичного факультету №2 організували екскурсії студентів курованих груп у Чернівецький меморіальний музей Володимира Івасюка.

Куратори груп, які разом зі студентами відвідали музей: Наталія Скрицька, викладач кафедри суспільних наук та українознавства (2 курс 16 група), Наталія Бицко, викладач кафедри іноземних мов (1 курс 16 група), Олександр Лазарук, асистент кафедри патоморфології (3 курс 16 група), Ірина Яремій, доцент кафедри біоорганічної і біологічної хімії та клінічної біохімії (1 курс 28 група), Тетяна Процак, асистент кафедри анатомії людини ім. М.Г. Туркевича (1 курс 21 група).

Враження від екскурсій:

Студенти ІІ курсу 16 групи медичного факультету № 2: Нам надзвичайно цікаво було ближче познайомитися з життєвим та творчим шляхом відомого композитора, а також побачити дім, в якому він жив та творив. Нас, безперечно, вразив той факт, що Володимир Івасюк міг писати музику вночі, навіть не торкаючись клавіш. Мелодії народжувались в душі творчого генія.”

Наталія Бицко, викладач кафедри іноземних мов:Цікаві експозиції музею про життя і творчість відомого земляка змусили замислитись якою талановитою була ця людина: автор 107 пісень, 53 інструментальних творів, музики до 2-х спектаклів, художник, неординарний живописець, фотограф і при цьому професійний медик та скрипаль... Трагічно загинув молодий митець, але велич таланту автора незабутньої “Червоної рути” з роками лише набирає чіткіших обрисів і вражає сучасністю його творчість.”

Анна Сучеван, староста16 групи ІІІ курсу медичного факультету №2: Дуже приємно, що ми змогли відвідати даний музей, адже в моїй групі навчаються студенти не лише з Чернівців та області, а також з Хмельницької, Івано-Франківської областей, які не знали, що відомий поет та композитор творив та навчався саме тут.Ми – надія нашої країни, повинні знати і шанувати пам’ять таких людей, як Володимир Івасюк. Адже, хто не пам’ятає минулого – не заслуговує майбутнього”.

Анастасія Колабська, студентка 28 групи І курсу, медичного факультету №2: “Пісні Володимира Івасюка, особливо “Червона рута”, подобалися мені з дитинства. Коли я вступила до Буковинського державного медичного університету, то мені захотілося дізнатися більше про відомого Буковинця, який до того ж, як і я зараз, навчався у цьому навчальному закладі. Напередодні річниці з Дня народження Володимира Івасюка куратор нашої групи запропонувала нам відвідати музей композитора і ми радо погодилися. Екскурсія нам дуже сподобалася, ми дізналися багато нового та цікавого про композитора. З особливою цікавістю всі ми слухали про студентські роки композитора”.

Студентка медичного факультету №2 перемогла у Міжнародному мовно-літературному конкурсі

9 лютого 2013 року, відбулося нагородження переможців ІІІ туру Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т.Г.Шевченка, який стартував у листопаді 2012 року. Всього на Буковині у цьому конкурсі взяло участь близько двох тисяч учнів та студентів.

Щорічно студенти БДМУ беруть активну участь у конкурсах знавців української мови, крім того, завжди показують найкращі результати. Нинішній рік – не виключення. Студентка І курсу медичного факультету №2 Семенюк Ольга (науковий керівник – доцент кафедри суспільних наук та українознавства Лариса Шутак) посіла І місце в обласному турі й взяла участь у підсумковому Всеукраїнському турі.

Студентів та учнів, які перемогли у ІІІ турі Міжнародного мовно-літературного конкурсу привітав директор Департаменту освіти і науки, молоді і спорту Чернівецької обласної державної адміністрації Михайло Бауер, який зокрема зазначив про те, що знання рідної української мови, літератури – це обов’язок кожного громадянина нашої держави, саме тому активна участь студентів та учнів у конкурсі імені Т.Г.Шевченка підкреслює престиж рідної мови. Директор департаменту нагородив переможців дипломами конкурсу та пам’ятними подарунками, а їхніх керівників – подяками Департаменту освіти і науки, молоді і спорту Чернівецької обласної державної адміністрації.

Від імені ректорату щиро здоровимо Ольгу та Ларису Богданівну з перемогою і бажаємо подальших звершень на благо розвитку Буковинського державного медичного університету.

Благодійна екологічна акція студентів та кураторів медичного факультету №2

Жива природа – це надзвичайно цікавий, складний та багатогранний механізм. Спілкування з природою позитивно впливає на людину, робить її добрішою, пробуджує в ній кращі якості. Декілька років поспіль на озерах мальовничого селища Чортория, Кіцманського району залишаються на зимівлю чарівні білі лебеді. Та цього року сильні морози залишили гордих птахів без корму, що могло призвести до їх гибелі.

Відрадно, що люди не залишилися осторонь цієї проблеми і допомагали підгодовувати птахів. Долучилися до цієї доброї справи і студенти ІІ курсу медичного факультету №2 Буковинського державного медичного університету на чолі із заступником головного куратора, Олександром Петришеним, асистентом кафедри гістології, цитології та ембріології. 6 лютого 2013 року було організовано благодійну акцію – придбано зернові продукти та доставлено для годівлі птахів.

Повертаючись, студенти з насолодою згадували побачену красу та раділи, що зробили добру справу. Адже гуманність та небайдужість є невід’ємною складовою майбутньої професії медика.

Студенти разом з кураторами медичного факультету №2 організували свято для юних пацієнтів ендокринологічного відділення дитячої лікарні

Студенти організували свято для юних пацієнтів ендокринологічного відділення дитячої лікарні

У День Святого Миколая співробітники кафедри клінічної імунології, алергології та ендокринології БДМУ разом зі студентами 18 групи 4 курсу (куратор – доцент Лариса Павлович ), 22 групи 4 курсу (куратор – доцент Наталія Каспрук), 42 групи 4 курсу (куратор – доцент Олена Оленович) та студентами 46 групи 6 курсу, у рамках благодійної акції, відвідали Обласну дитячу клінічну лікарню.

Пацієнти отримали від студентів подарунки. Майбутні лікарі радо вітали дітей зі святом, дарували своє тепло та увагу.

Куратори медичного факультету №2 завітали на Свято Миколая до вихованців спецшколи-інтернату №2

Співробітники кафедри іноземних мов разом зі студентами-першокурсниками медичних факультетів №2 завітали з подарунками від Святого Миколая до вихованців Чернівецької спецшколи-інтернату для дітей зі зниженим слухом. Учні навчального закладу зі сцени продемонстрували чудові вокальні та хореографічні номери. Також майбутні медики мали можливість оглянути виставку творчих робіт учнів.

Відгуки студентів

Ірина Яковішак: “Мені надзвичайно вразили та сподобались виступи учнів, вони дуже гарно співають і танцюють. А особливо мені сподобалася учениця 8 класу, яка виконувала ліричну пісню”.

Ігор Білик: “В цьому навчальному закладі панує атмосфера миру, затишку та любові. У школі працюють люди, які не байдужі до дітей і добре знають свою справу”.

Іванна Кизима: “Надзвичайно вразив побачений міні-концерт, який продемонстрували учні закладу. Кожна дитина наповнювала нас такою енергією, я дивилася і не могла відірвати очей, наскільки вони щирі, у тому що вони демонструють”.

Дмитро Косован: “Надзвичайно сподобалися виступи учнів школи. Дітки дуже талановиті, в них величезне майбутнє. Їхні жестові пісні зворушують душу і змушують думати над своєю буденністю”.

Ірина Касянчук: “Вихованці школи-інтернату своїм прикладом демонструють, що потрібно завжди радіти життю, не зважаючи на перешкоди… В такі моменти понад усе хочеться віддати частинку себе, і саме тоді ти розумієш своє покликання у майбутньому як лікаря”.

Юлія Шевчук: “Дітки школи для слабочуючих мене дуже вразили. Маючи таку проблему зі здоров’ям, вони з посмішкою і радістю показали нам концерт. Вони залишили великий слід у моєму серці. Наш візит до школи ще раз підтвердив, що я зробила правильний вибір стати лікарем, щоб допомогати таким діткам”.

Міхаєла Мороз: “Ці діти такі талановиті, мені дуже сподобалось спілкуватися із ними і я переконана, що ще не раз завітаю сюди”.

Вадим Андрієць: “Потрібно робити добро, а особливо для дітей, які вірять в казку. Ми, як і всі присутні, отримали задоволення від творчості слабочуючих дітей”.

Сергій Гідора: “Усі дітки-вихованці школи №2 дуже милі, класні, симпатичні. Їхній оптимізм, усмішки, радість допомагають їм боротися із недугою. Побувавши в школі один раз, хочеться повертатися туди ще і ще раз, дарувати дітям подарунки, любов і надію”.

Ілля Кукурудза: “Побувавши і побачивши те, як в спецшколі діти з обмеженими можливостями все ж таки прагнуть всебічно розвиватися і творчо підростати – це все дуже зворушує”.

Антоніна Стрихарчук: “Дітки, незважаючи на те, що вони не чують чи погано чують, все одно не здаються та вдосконалюють себе. На мою думку кожного року потрібно ходити туди, робити дітям подарунки, а нам –майбутнім лікарям потрібно спілкуватися із такими дітками”.

Вікторія Головка: “Мене найбільше вразило доброта, вихованість, енергійність дітей. Вони підготували нам надзвичайний концерт, який не залишив нікого байдужим. Я дуже вдячна нашій викладачці, Бицко Наталії Іванівні, що вона організувала візит”.

Волонтери медичного факультету №2 БДМУ разом з активістами Студентської ради медичного факультету №1 та кураторами з благодійною акцією побували на Івано-Франківщині

Субота, 22 грудня 2012 11:45

Візитівкою студентів Буковинського державного медичного університету стало систематичне проведення благодійних акції та участь у волонтерському русі. Оскільки милосердя дає можливість осмислити свою майбутню місію стати хорошим лікарем. Найбільше благодійних акцій припадає на новорічні та різдвяні свята. Адже це період милосердя та людяності. Відрадно, що всі студенти-медики активно долучаються до благодійності та роблять свій посильний внесок у цю добру справу.

21 грудня активісти Студентської ради, представники медичних факультетів №1 та №2 разом із старшим викладачем кафедри психології та соціології Анною Слубською відвідали з благодійною акцією будинок-інтернат для дітей з вадами розвитку, що в с. Залуччя-Долішнє Івано-Франківської області. За кошти зібрані під час загальноуніверситетської акції “Подаруй дитині радість” для вихованців будинку-інтернату були придбані продукти харчування, засоби гігієни тощо. Також кожна дитина отримала дарунок від Святого Миколая.

Організовуючи акцію, ми цілеспрямовано обрали будинок-інтернат села Залуччя-Долішнє Івано-Франківської області. Цей заклад географічно віддалений від обласних центрів і з допомогою сюди приїжджають нечасто, а дуже шкода. В закладі панує особлива атмосфера – надзвичайно привітні працівники, які з щирою душею дбають про вихованців. Самі ж діти, не зважаючи на великі проблеми зі здоров’ям, радісні, позитивні та завжди раді гостям. Спілкування з ними дає можливість усвідомити цінність людського життя, а для студентів-медиків приносить розуміння великої відповідальності за обраний фах.

До слова, ця акція є традиційною. Знаючи потреби будинку-інтернату села Залуччя-Долішнє студенти уже не вперше відвідують цей заклад і в силу своїх можливостей підтримують та допомагають вихованцям.

Отже, кожен може долучитися до доброї справи і своїм прикладом навчити оточуючих бути добрими та людяними. А добро, як відомо, повертається сторицею.

Студенти нашого факультету разом з спільнотою іноземних студентів у День Святого Миколая відвідали спеціалізований будинок-інтернат у селі Магала

Вівторок, 18 грудня 2012 00:00

Напередодні дня Святого Миколая студенти Буковинського державного медичного університету відвідали спеціалізований будинок-інтернат с. Магала, Новоселицького району Чернівецької області. Вже вдруге активісти Студентської ради, комісії міжнародних зв’язків (голова комісії –Вікторія Юзько, медичний факультет № 2, V курс) та голови спільнот іноземних студентів (Індії, Гани, Нігерії, Сомалі) організовують благодійну акцію для вихованців інтернату.

На зібрані студентами кошти були закуплені новорічні подарунки, які отримала кожна дитина. Крім того, в межах проведення акції, було підготовлено невеличкий концерт, в якому взяли участь артисти палацу “Академічний” та іноземні студенти.

Особливо зачарували вихованців індійські танці. Діти радо зустріли Святого Миколая (Євген Миронюк, медичний факультет № 2, V курс), розповідали йому вірші та грали в різні ігри.

Кожен, хто долучився до акції, відчув душевне задоволення від того, що мав можливість подарувати дітям радість спілкування та позитивні емоції.

Найкраща студентка Чернівців навчається

в БДМУ на нашому факультеті

26 листопада в палаці “Академічний” відбувся одинадцятий міський конкурс “Кращий студент року – 2012”. Участь у конкурсі брали представники 16 навчальних закладів. Згідно рішення Студентської ради БДМУ на даний конкурс було делеговано відмінницю у навчанні, артистку студентського театру, студентку ІІІ курсу медичного факультету №2 Анастасію Пушкашу.

На конкурсі учасники змагалися у п’яти етапах: “Студентська газета”, “Краща романтична страва”, “Представлення”, “Творчий номер” та театралізоване дійство – “Пропозиції у Міністерство”.

Також, у рамках конкурсу відбулася студентська акція милосердя “Допомога дітям з вадами розвитку”, до якої долучилися студенти Буковинського державного медичного університету. Кошти, зібрані студентами під час акції, передала проректор з науково-педагогічної роботи та виховання, доцент Ніна Зорій.

Вельмишановне журі відзначило учасників конкурсу у різноманітних номінаціях, а також визначили призові місця. Гран-прі конкурсу “Кращий студент року – 2012” здобули Анастасія Пушкашу, студентка Буковинського державного медичного університету та Дмитро Слюсарчук, студент училища мистецтв ім. Сидора Воробкевича.

Гран-прі конкурсу “Кращий студент року – 2012” здобула Анастасія Пушкашу, студентка Буковинського державного медичного університету.

Перше місце отримали Назар Плав’юк з БДФЕУ та Юлія Бурденюк з Чернівецького медичного коледжу БДМУ. Друге почесне місце у конкурсі посіла Ірина Карп, студентка ЧТЕІ КНТЕУ, третє – представниця Чернівецького політехнічного коледжу Ірина Олейнікова.

Студент факультету отримав призове місце на Всеукраїнській спартакіаді серед вищих медичних навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації

Упродовж 1-3 жовтня 2012 року в Алушті (АР Крим) проходила Всеукраїнська спартакіада серед вищих медичних навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації. Організатором змагань були МОЗ України та Центральний комітет профспілки працівників охорони здоров‘я України. У програму змагань входили легка атлетика, настільний теніс, шахи, гирьовий спорт та армспорт.

Честь Буковинського державного медичного університету захищали 9 студентів-спортсменів. Змагання проходили на найвищому організаційному рівні: дуже хорошими були умови проведення змагань та проживання спортсменів. Студенти БДМУ вперше брали участь у подібних змаганнях, тому головним завданням було здобуття досвіду, але без медалей команда не залишилася. Бронзову нагороду у змаганнях з армспорту виборов студент 5 курсу медичного факультету №2 Ігор Рябой.

Учасники команди щиро вдячні керівництву та профспілковому комітету університету за надану можливість побувати на спартакіаді, за гідні умови проживання спортсменів.

Бал знайомств

20 вересня у Буковинському державному медичному університеті відбувся Бал знайомств з першокурсниками, на якому представники перших курсів усіх факультетів представили свої творчі вміння та таланти. Урочистості відкрила доцент Ніна Зорій, проректор з науково-педагогічної роботи та виховання, яка передала щирі вітання усім присутнім від ректора професора Тараса Бойчука. Ніна Іванівна побажала усім присутнім гарного конкурсу, в майбутньому ще не раз демонструвати свої таланти на сцені палацу “Академічний”.

Виступи студентів-першокурсників оцінювало об’єктивне і справедливе журі: Ніна Зорій, проректор з науково-педагогічної роботи та виховання, БДМУ (голова журі), Валентина Головко, художній керівник палацу “Академічний”, Петро Ковальчук, доцент кафедри травматології, ортопедії та нейрохірургії, Ніна Войткевич, старший викладач кафедри іноземних мов, головний куратор медичного факультету №3, Іван Гараздюк, доцент кафедри внутрішньої медицини, Наталія Куліш, старший викладач кафедри внутрішньої медицини, фізичної реабілітації та спортивної медицини, Віталій Смандич, голова студентського парламенту Буковини, Василь Мосійчук, голова Студради БДМУ, Юлія Рошка, керівник художньої студії палацу “Академічний”.

Студенти-першокурсники продемонстрували свої таланти та вміння. Першими свій виступ представили студенти першого курсу медичного факультету №4 з відділенням молодших медичних та фармацевтичних фахівців. Вони гідно відстояли честь факультету, презентувавши співочі та танцювальні таланти. Другими виступали представники фармацевтичного факультету, які до пісенних і танцювальних номерів додали цікавинки зі студентського життя. Наступними виступали студенти першого курсу стоматологічного факультету. Бурхливі оплески викликав виступ гурту “Satellite”. Четвертими презентували себе першокурсники медичного факультету №1, які також представили вокальні і танцювальні номери, а також глядачі були в захопленні від жартів ведучих. На завершення виступили першокурсники медичного факультету №2, які до вокальних та танцювальних номерів додали сценки із студентського життя першокурсників-медиків, чим викликали бурхливі оплески присутніх.

Під час наради журі присутнім чудовий настрій та гарні мистецькі номери подарували артисти палацу “Академічний”.

Після бурхливого обговорення журі оголосили переможця свята та відзначили номінантів. Перше призове місце розділили першокурсники медичних факультетів №1 та №2, також їх відзначено у номінаціях відповідно – “Інтелект” та “Гумор”. Почесне третє місце та номінацію “Креативність” отримали студенти стоматологічного факультету. У номінації “Оригінальність” перемогли студенти фармацевтичного факультету. Студенти медичного факультету №4 здобули перемогу у номінації “Талант” .

Щиро вітаємо першокурсників з першим виходом на сцену палацу “Академічний”, бажаємо нових перемог та здобутків на благо Буковинського державного медичного університету.

Свято медичного факультету №2

25 березня 2012 року в палаці “Академічний” відбулося свято з нагоди Дня медичного факультету №2.

З вітальним словом виступив І.В.Геруш, в.о. проректора з науково-педагогічної роботи, який виконав почесну місію вручення грамот викладачам кафедр факультету та кращим студентам за вагомий внесок у розвиток факультету та з нагоди свята.

Глядачі мали нагоду переглянули фільм “Один день із життя студента”, який було доповнено гарними мистецько-музичними номерами. На святі було підкреслено важливість творчої взаємодії викладачів та студентів, зокрема декан факультету В.Г.Глубоченко та заступник декана А.Є. Петрюк взяли участь у гумористичній мініатюрі. У межах святкування було проведено міні-конкурс “Зірка плюс зірка”, у якому взяли участь наступні викладацько-студентські пари: Т.І Кметь, доцент кафедри гігієни та екології та Вікторія Хухлей; Н.І. Войткевич, старший викладач кафедри іноземної мови та Федір Костенко; доцент Н.І. Зорій, проректор з науково-педагогічної роботи та виховання та Ростислав Довбенко; професор О.І. Федів, завідувач кафедри внутрішньої медицини та Юлія Білоока. Всі конкурсні номери викликали масу позитивних емоцій та шквал оплесків, і в результаті – перемогла дружба.

На завершення свята виступив доцент В.Г. Глубоченко, декан факультету, який привітав усіх присутніх зі святом і подякував за гарне дійство.

Ми також долучаємося до вітань і бажаємо факультету нових здобутків та перемог.

Студенти медичного факультету №2 стали Чемпіонами змагань із дзю-до

19 березня 2012 року в спортивному залі ЧНУ відбулися змагання чемпіонату області серед вищих навчальних закладі 3-4 рівня акредитації з дзю-до, у яких приймало участь 5 команд.

У запеклій боротьбі команда БДМУ здобула почесне друге місце. Чемпіонами змагань стали: Березовська Тетяна (ІІІ курс, медичний факультет №2), Добринська Оксана (І курс, медичний факультет №2), двічі чемпіонкою стала Малахова Людмила (ІІІ курс, медичний факультет №2).

Друге місце завоював Скакун Василь (ІІ курс, медичний факультет №2).

Третє місце зайняла Войтко Марина (ІІ курс, медичний факультет №2).

Вітаємо! Так тримати.

Робота кураторів

На медичному факультеті № 2 куратори активно приймають участь не тільки у формуванні професійних якостей студентів, але й у національно-патріотичному, естетичному, фізичному вихованні. Зокрема, 15-16 жовтня 2011 року студенти 22 групи ІІ курсу (куратор Візнюк І.Д.) побували на екскурсії в м. Києві. Незважаючи на несприятливі погодні умови розпочали екскурсію з головної вулиці столиці – Хрещатика. Незабутнє враження справила на студентів головна брама стародавнього Києва - Золоті ворота. Побували в Софійському соборі, який в цьому році відзначає своє 1000-ліття, біля підніжжя пам’ятника Богдана Хмельницького. Відвідали Михайлівський Золотоверхий собор, Києво-Печерський історико-культурний заповідник, біля Червоного корпусу Національного університету ім.Т.Шевченка та поклали квіти до підніжжя Кобзаря в парку ім.Т.Шевченка. Відвідали національний музей Західного і Східного мистецтв ім.Богдана і Варвари Ханенків.

На Алеї Героїв та на могилі Невідомого солдата Меморіалу Вічної Слави студенти вшанували пам’ять воїнів, які загинули у Великій Вітчизняній війні хвилиною мовчання. Віддали дань пам’яті жертвам масових розстрілів в Національному історико-меморіальному заповіднику «Бабин Яр».Мали можливість відчути атмосферу голодоморів біля Свічі пам'яті меморіального комплексу пам'яті жертв голодоморів в Україні.

Бал знайомств

Фото переможців медичного факультету №2.

Разом зі Студентською радою, проректором з науково-педагогічної роботи та виховання Буковинського державного медичного університету доц. Зорій Н.І., директором палацу „Академічний” Головко В.Д., художнім керівником Головко В.М. гарно організовується дозвілля студентів.

Студенти медичного факультету №2 реалізують свої творчі здібності в різноманітних гуртках та студіях, зокрема: студентському театру, декоративно-прикладному мистецтві, художній фотографії; естрадно-вокальній студіі, Народному аматорському ансамблю пісні і танцю «Трембіта», хореографічній студії (сучасні, класичні та спортивні танці). Програма культурно-мистецької діяльності факультету №2 спрямована на збереження кращих мистецьких традицій університету, на презентацію всіх напрямів сучасного українського і зарубіжного мистецтва.

Студентка медичного факультету №2 стала переможцем

Міжнародного мовно-літературного конкурсу

Напередодні Міжнародного дня рідної мови відбулося підведення підсумків і нагородження переможців ІІІ етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Переможцем у ІІІ етапі конкурсу стала студентка І курсу медичного факультету №2 Шкрібляк Уляна (куратор – доцент кафедри суспільних наук та українознавства Шутак Л.Б.).

Переможців нагородив начальник головного управління освіти ОДА М.Й.Бауер. У своєму виступі він підкреслив, що мовно-літературний конкурс імені Т.Г.Шевченка проводиться під патронатом Президента України та за сприяння Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України. Подібні конкурси покликані розбудити творчий потенціал учнів та студентів, виявити справжні таланти у царині слова, а також піднести престиж української мови і літератури у молодого покоління.

Перемоги у таких конкурсах ще раз доводять, що студенти БДМУ – це майбутній творчий потенціал української держави, здатний підвищити рівень загальної мовної культури в Україні та за її межами.

Студентка медичного факультету №2 гідно представила область на змаганнях з черліденгу

Упродовж 11-12 лютого 2012 року в м. Харків пройшов відкритий Чемпіонат України з черліденгу. У змаганнях приймали участь спортсмени з Києва, Дніпропетровська, Дніпродзержинська, Донецька, Полтави, Луганська, Черкас, Павлограда, Сум, Червоноармійська, Чернівців та 2 команди з Росії.

Наш університет та область на цих змаганнях представляла студентка І курсу медичного факультету №2 Буковинського державного медичного університету Юлія Тимчук. В нелегкій боротьбі Юля увійшла до десятки кращих, залишивши за собою двох спортсменок, які входять до складу збірної команди України.

Своїм успіхом Юлія завдячує також наполегливій роботі куратора, тренера – викладача кафедри внутрішньої медицини, фізичної реабілітації та спортивної медицини, фізичного виховання та здоров‘я БДМУ – Н.В. Середницької. Вітаємо її з успішним дебютом і бажаємо перемог не тільки на теренах нашої країни, але й на європейських та світових аренах.